Enigma Enigma

Gala Kavun

2022-05-13 21:25:53 eye-2 3720   — comment 0

Дні, що наближають нашу перемогу

Хотіла сказати, що вчора був «колеборейшн дей», але слово «колаборація» ще довго у нас певно матиме негативний відтінок, тому нехай буде «день співпраці».
Словом, дівчата, які роблять неймовірні речі на базі у Dmitrij Yarkovoy пришпорилися з неймовірною швидкістю, аби відшити якнайшвидше жилет для бійця на передовій — саме такий, який йому потрібен. Ще й завдяки Support Ukrainian Army відважили нам шість розкішних плитоносок.
Ми в боргу не лишилися, передали військовим, з якими вони спілкуються, турнікети, Celox, ізраїльські бандажі, які надіслала Irina Shevchenko.
Прийняли і відзняли гуманітарну допомогу, оформлену, зокрема, NGO Unit. Скоро все це поїде на потреби переселенців, що знаходяться на Київщині та у Дніпрі, а поки що оберігається зусиллями Зелені дороги та Antoniy Mat.
Напакували з Ірина Абисова, Igor Trush, Наталия Мицута бус, що їде на Донеччину. Там все: і харчування для дітей, і медикаменти, і продукти для воїнів, і різні необхідні побутові речі. «Потрібно все,» — відповідав нам на кожне уточнююче запитання військовий, який забирав вантаж. Відверто, ми любимо таких підопічних.
А ще мені допомогли придбати трохи касок на передову і лікарям авдіївської лікарні. Дадуть небеса, доставимо якомога швидше.
Завдяки Daria Bura змогла замовити хлопцям глушники і взагалі поспілкуватися з чудовими людьми, які не просто працюють над озброєнням армії, а рятують нашим хлопцям і дівчатам життя, роблячи їх невидимими.
Вже мовчу про десятки перемовин про все і зі всіма. І все це для того, щоб пришвидшити нашу перемогу.
 
Ну і чому б не продублювати ще у себе світлини, які вже запостила Ірина Абисова та сторінка нашого ГО «Волонтерське об'єднання АЇР»? Правда і свіженького тут трохи є.
Наприклад, завдяки вам ми змогли оплатити для хлопців зазначені вище чудові глушники до АК. Відправили каски, берці, броню і форму: оці збори — це завжди дикий стрес.
Нагодували лікарню.
Як і всі, цідили пальне, де тільки можна було.
Зробили сьогодні все, що від нас залежало. І навіть, здається, трохи більше.
Дякую всім, хто везе, шукає, долучається. З вами все це стає можливим.
Творіть перемогу разом з нами! Тєпліки, коптери, каски, форма, берці, одяг, медикаменти, зброя та її елементи, амуніція — все це постійно потрібно.
 
5168755460187145 (Приват)
4441114420794578 (Моно)
PayPal: kavunchik05@yahoo.com
Використовуючи ці реквізити, ви можете надсилати платежі у гривні на рахунок нашої ГО:
Найменування отримувача:
ГО «ВО АЇР»
Код отримувача:
44731491
Рахунок отримувача:
UA393052990000026001006233464
Назва банку:
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma