Enigma Enigma

Gala Kavun

2024-04-06 09:11:24 eye-2 3707   — comment 0

Дрони для передової: чому це важливо і чому їх потрібно так багато

В сучасних реаліях FPV дрони активно застосовують на війні для виконання бойових задач, адже війна перейшла в нову стадію, досі невідому людству. 

Дуже затребуваними є FPV дрони-камікадзе із хорошою вантажопідйомністю та потужністю передачі відеосигналу. Українські волонтери та військові постійно знаходяться у пошуку технологічних рішень, які б зробили ці засоби більш ефективними. Але важлива також і кількість, адже доки ворог переважає дронами кількісно, наші хлопці та дівчата, щодня отримують важкі поранення від ворожих дронів — часто несумісні з життям. У такі моменти вони не завжди мають змогу захистити себе та завдати удару у відповідь.

Самі собою безпілотники фактично можуть заміняти живу людину, виконуючи завдання із виявлення окупантів, проведення пошукових і рятувальних операцій, ураження ворожих цілей. Уявіть, скільки безцінних життів українських воїнів можна зберегти завдяки цим технологічним рішенням!

Пілоти FPV підтримують піхоту, знищують ворожий особовий склад та техніку, якою росіяни завдають ударів по українському війську, а часом і по цивільних обʼєктах.

Кількісний показник не менш важливий, ніж якісний. FPV дрони — це розхідники. Підрозділ може використати десяток лише за день, аби знищити ворожі цілі. Тривалість життя дрону-камікадзе — один виліт (що зрозуміло з назви), але і решта видів безпілотників незалежно від місії живуть не набагато довше в умовах війни. Тому з одного боку їх завжди не вистачає, а з іншого вони зберігають безцінні життя наших воїнів.

Нагадую, що я збираю 350 000 гривень на 20 комплектів дронів «Меркурій-1» (разом з батареями).

Перші дрони ми розділимо між підрозділом Національної гвардії, який воює на східному напрямку, та підрозділом Територіальної оборони, що боронить Південь.

Дуже важливо, аби ви приєдналися до збору та максимально розповсюдили його, адже часу надзвичайно мало. Військові дуже чекають на допомогу, аби мати змогу витискати ворога з нашої землі. Долучайтесь!

Банка: https://send.monobank.ua/jar/TGjen3Dhs

4441111155906575 (Моно)
PayPal: kavunchik05@yahoo.com
Patreon: https://www.patreon.com/ptbz

Реквізити ГО, на які ви можете перерахувати пожертви на купівлю дронів для Сил оборони:
ГО «ВО АЇР»
Код отримувача:
44731491
Рахунок отримувача:
UA393052990000026001006233464
Назва банку:
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma