Enigma Enigma

Интересности

2021-10-30 12:37:10 eye-2 3986   — comment 0

Фреон для холодильника та його важливість для системи охолодження

Однією з найбільш поширених неполадок холодильника є витік фреону. Техніка працює неправильно, якщо холодоагент випаровується. Це можна зрозуміти по специфічному шуму мотора холодильника. Якщо вчасно не діагностувати проблему з фреоном, техніка може перестати працювати. Фреон є газом, завдяки якому і відбувається охолодження температури всередині агрегата. Проблеми з газом можуть виникнути внаслідок механічного пошкодження циркуляційних каналів, або їх корозії. Будучи схожим на газ, випаровуючись, фреон виводить тепло з холодильника. Він не має специфічного запаху, тому самостійно виявити його витік - неможливо. 

Сучасні холодильники виготовляються без використання фреону, адже він достатньо шкідливий для навколишнього середовища. Проте, така назва закріпилася і використовується для опису холодоагенту. Сучасні моделі цього виду побутової техніки використовують холодоагенти на основі сумішей різних газів, що не шкодять здоров`ю людини та навколишньому середовищу. 

Сьогодні нараховують близько сорока видів холодоагентів, у яких різні властивості і хімічний склад. Їх маркування розпочинається з літери R і цифр, що позначають їх властивості. Серед найбільш поширених - R-600 та R-134. В їхній основі знаходиться ізобутан. Ці типи найбільш екологічні і мають відмінні термічні якості. 

Сьогодні виробники холодильників зі світовим ім`ям постійно намагаються вдосконалити складники фреону, аби знизити їх вартість, покращити властивості та підвищити безпеку для навколишнього середовища.

Як замінити фреон

Замінити фреон самостійно, як і виявити проблеми з ним в агрегаті, неможливо. Цю роботу слід довірити спеціалісту і сервісному центру, що спеціалізується на ремонті побутової техніки. Для цього спершу проводиться діагностика, а пізніше обирається якісний складник для заправлення холодильника. Магазин Master-Plus пропонує клієнтам широкий асортимент запчастин для побутової техніки різних видів. 

На сайті магазину окремий розділ відведено деталям для холодильника. Серед них є і категорія, де представлені фреони. Працівники магазину допоможуть підібрати правильний варіант саме для вашої моделі холодильника. Замовлення оформлюється буквально в декілька кліків. 

За більш як 12 років існування магазину, налагодились контакти лише з перевіреними виробниками. Тут можна придбати як оригінальну продукцію відомих марок, так і аналоги. Серед відомих тут представлені: Beko, Bosch, Siemens, Electrolux, Candy, Indesit, Ardo, LG, Whirpool, Zanussi та інші.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma