Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-09-14 04:27:47 eye-2 49   — comment 6

хіба ревуть воли як...

Реклама вантажиться добре. Енігма не працює. Тут є хто? Де модератори? Чому ніхто не відповідає? Стрічка вантажиться на десять перших і все. Переходжу на вкладку "По даті " вантажиться теж саме - тобто - старе як і в стрічці загальній. Чому нікому нема діла до проукраїнського ресурсу? Чи він ...не проукраїнський? 

Короткі аналізи. 

Ось дивіться,панове. Що відбувається. Мої статті,хоч я і не аффтір-як мені сказали,раніше, висять в "самі коментуємі" по декілька днів. Крім того-я сам коментую -інших,багато лайкаю,тобто приймаю активну участь в житті сайту та країни. А де віддача? 

Реклама вантажиться пачками. І не проста а крутих брендів. То чому все так хірово? Чому я не можу передивитися те що написано за день? Перезавантажую по сто разів на годину. При чому я не живу лишень цим. Це моє хоббі,на яке я витрачаю -годину свого вільного часу. Все інше - робота по господарству. 

Тому в мене питання. На ї...бені мать мені такі танці? Розумію -вам хочеться щоб я пішов накуй подалі від усих та не бередив душу але я й так не пишу багато. Можливо щось не "те" пишу? Ну то звиняйте,на всіх не вгодиш а я людина настрою. До того ж мені ніхто за це не платить.

З радістю прийму замовлення на проукраїнський допис - ЗА ГРОШІ,на будь яку тему та для дудь якої політичної сили. Після перевірки - опублікую. Моя дружина говорить що я йолоп бо втрачаю свій час на пусту писанину,замість того щоб працювати. То тоді,за гроші я мав би ще й роботу. 

Тож - в любому стилі та напрямку. 

Отже - пропозиції пропонуйте прямо в коменти. Все відкрито,чесно та прозоро. А! Можу навіть без помилок писати! Якщо треба. І навіть з матюками. Усі капризи за ваші гроші.Дякую. 

.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma