Enigma Enigma

Військове братерство Нескорених

2019-11-27 12:35:38 eye-2 2744   — comment 0

Кому з в'язнів кремля написати листа?

У московському полоні лишається не один десяток громадян України. Перелік правозахисників налічує 86 осіб, утримуваних у слідчих ізоляторах та колоніях рф. Чиїсь імена з’являються в новинах частіше, чиїсь - рідше. Про когось медійники взагалі мовчать.

Ми не знаємо, від чого залежить частота згадування у ЗМІ, але переконані, що своїх не можна забувати. Тому вирішили нагадати, кому з наших співгромадян в кремлівських застінках потрібна підтримка земляків.

1. Валентин Виговський - підприємець, активний учасник Революції Гідності. Неодноразово піддавався тортурам, з жовтня 2019 року ізольований до одиночної камери з гіршими умовами перебування. Виключений зі списку на обмін у вересні поточного року.

2. Олександр Шумков - з середини жовтня 2019 року голодує проти маніпуляцій полоненими для “розведення” військ. Виключений зі списку на обмін у вересні поточного року. За останньою інформацією, його змусили припинити голодування, відправили до штрафного ізоляторі і колять невідомі препарати.

3. Олексій Чирній - свідчив проти Сенцова під час катувань. До затримання на відміну від трьох “подільників” наполягав на силовому варіанті партизанських дій в окупованому Криму. Відмовився від паспорта РФ. Родина налаштована проросійськи, тому належної підтрики не отримує. Лишається у важкому психологічному стані.

4. Олег Приходько - пенсіонер, свободівець, учасник Революції Гідності. Лишився жити в окупованому Криму принципово, але всіляко демонстрував свою проукраїнськість.

5. Микола Шиптур - учасник проукраїнського мітингу до дня народження Шевченка в Севастополі 9 березня 2014 року. Виключений зі списку на обмін у вересні 2019 року. Призабута справа - особливо потребує наших листів.

Кожен із них зрадіє будь-якій вісточці з батьківщини - той, хто пройшов ув’язнення, підтвердить вам, як в’язні чекають на листи з волі. Адреси ви можете знайти тут

Не забувайте, що писати потрібно виключно російською та без провокацій.

Закликаємо з обережністю ставитися до інформації про українців у полоні кремля й завжди перевіряти всі дані самостійно.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma