Enigma Enigma

NIK

2019-09-24 07:43:23 eye-2 2962   — comment 0

Ми за церкву!

Парафія святих первоверховних апостолів Петра і Павла Московського Патріархату в Україні міста Жовкви Львівської області приєднався до Православної церкви України (ПЦУ).
"22 грудня 2018 р. парафія святих першоверховних апостолів Петра і Павла Московського Патріархату в Україні (донедавна - УПЦ МП) міста Жовкви Львівської області приєдналася до помісної автокефальної Православної Церкви України", - йдеться в повідомленні.
Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій Рудюк на сторінці в Facebook привітав прихожан і настоятеля храму св. апп. Петра і Павла архімандрита Маркіяна Каюмова з переходом до ПЦУ.
"Щиросердечно вітаю православних жовківчан - парафіян храму свв. первов. апп. Петра і Павла м. Жовква на чолі з настоятелем о. архимандритом Маркіяном (Каюмовим) з тим, що вони вчинили мужній крок і перейшли в юрисдикцію Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України, змінивши свою приналежність з МП до Єдиної Помісної Православної Церкви України. Хочу побажати вам усім заступництва ваших небесних покровителів і молитовного стояння у Православній вірі.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma