Enigma Enigma

morozova

2019-11-04 08:36:06 eye-2 2519   — comment 0

Мій кльовий блог — OFF

Ось, мій кльовий блог припиняє свою діяльність на необмежений час. 

Я сподіваюся, що він був корисний хоча б комусь, бо я дійсно намагался зробити його якісним, цікавим та репрезентативним. Мені приємно, що деякі з вас, моїх активних читачів, залишали коментарі та оцінювали мою працю. 
Підводячи підсумки, я хочу сказати декілька речей: 
1. Не знецінюйте себе. Ваш досвід, праця, почуття —  найважливіше. Не варто звертати уваги на тих, хто каже якісь пакості, типу "в тебе не вийде", "могла\міг би й краще" і все таке інше. Вони - знецінюють вас, бо в них є проблеми. Можете, звісно, допомогти їм, але спершу допоможіть собі. 
2. Не зніцінюйте інших. Це дуже складно, особливо, коли ти невдоволений собою, або навпаки, вважаєш себе супер-кльовою персоною. 
ЩОБ ЗАПОБІГТИ ЦИМ ШТУКАМ Я РАДЖУ:
\я не експерт, але поради дам\
!!!Аналізуйте ситуацію, свою повіденку та дії. Якщо ви почнете задавати питання, а не сприймати обставини як данність, то ви поглянете на нею під іншими кутами. Це корисно, цікаво та інколи НЕОБХІДНО. 
!!!Завжди пам'ятайте про бекграунд. Те, що ми бачимо — це те, щоб нам показують. Треба розбиратися, знову ж таки, аналізувати. СПІЛКУВАТИСЯ.
!!!Якщо вас щось бісить — скажіть про це. Хтось каже, що у вас нічого не вийде? Попросіть людину обгрунтувати відповідь, у разі повної несинітниці... та робить, що хочете. Хто я така, щоб тут повчати?!

Всім красно дякую.
Спілкуйтеся, читайте мій кльовий блог і взагалі... Може не треба все оцінювати? :)


 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma