Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-12 04:56:23 eye-2 3608   — comment 0

МВС України перекидає на кордон з Білорусією 8,5 тисяч силовиків та 15 гелікоптеров

Про це під час робочої поїздки до Волинської області заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський: «Ми посилюємо прикордонні підрозділи силами Національної поліції та Національної гвардії. Додатково буде залучено близько 8,5 тисяч військовослужбовців та поліцейських.

Це потужне угруповання складатиметься з 3 тисяч військовослужбовців ДПСУ; 3,5 тисячі – НГУ та 2 тисячі – Нацполіції. Чергуватиме також авіація, зокрема — 15 вертольотів, які забезпечать мобільність і за потреби перекидатимуть наші сили на кордон». До того ж, МВС хоче 17 мільярдів гривень на  термінове обладнання кордону з Білорусією, і Монастирський заявив, що ці гроші будуть  виділено з бюджету.

Своєю чергою глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко наголосив, що наразі загрози для України з боку кордону з Білоруссю немає. «Однак наша служба разом із Нацполіцією та Нацгвардією відпрацьовує всі можливі сценарії для того, щоб убезпечити український кордон від можливої ​​спроби прориву, штучно організованого натовпом мігрантів», — зазначив Сергій Дейнеко.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma