Enigma Enigma

Gala Kavun

2022-06-14 10:27:17 eye-2 3762   — comment 1

Пам'ятай про Херсон. Трагедія Бузкового парку

«...що їх кості порозкидані або тайком поховані»
 
Спротив херсонців окупації був і залишається одним із найяскравіших прикладів героїзму українського народу в нашій з вами сучасності.
Всі ми бачили кадри з Херсонщини, де місцеві з голими руками йшли на російську військову техніку, вибиралися з українськими прапорами на ворожі БМП, абсолютно безстрашно влаштовували мітинги під постріли російських виродків.
Але багато хто пропустив момент страшної відплати русні. Хто б сумнівався, що вона буде?
Однією з таких трагедій були події у Бузковому парку, де у перші дні вторгнення російських військ на Херсонщину містяни намагалися зупинити бронеколону окупантів.
Там вони всі, як один, і полягли. Понівечені тіла загиблих знайшли у Бузковому парку. Зважаючи на характер уражень і травм (люди просто розірвані навпіл, не мають кінцівок тощо), їх розстріляли щонайменше з крупнокаліберних кулеметів.
Херсонці ховалися за деревами, поруч із їхніми понівеченими тілами стояли пляшки з коктейлями Молотова.
Окупанти не давали розібрати тіла, однак місцевому священнику вдалося поховати земляків у братській могилі.
«Звершив чин поховання бійців херсонської ТрО, які загинули в ході бою з росіянами у бузковому парку по вул. Нафтовиків.
Помоліться за людей, які виявили надзвичайну мужність у нерівному бою!» — написав отець Сергій.
 
В одного мого друга — воїна і волонтера — в Інстаграмі стоїть одна єдина світлина. Під нею є підпис: «Помсти смерть великих лицарів».
Великі лицарі можуть не носити обладунків. Великий лицар може жити всередині дрібнесенької дівчинки-парамедика, волонтера, що працює без зупину, забувши про власне життя і здоров'я, звичайного чоловіка середніх років і невиразної зовнішності, який виходить проти танку з коктейлем Молотова в руках.
Пам'ятай про Херсон.
 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma