Enigma Enigma

Интересности

2022-05-03 09:11:09 eye-2 3946   — comment 0

Порівняння AirPods 2 та AirPods 3

   Незважаючи на те, що в асортименті Apple є навушники AirPods Pro з шумозаглушенням, моделі AirPods 3 і AirPods 2, як і раніше, користуються попитом і залишаються актуальними. Чи варто їх купувати у 2022 році чи краще дочекатися виходу Airpods Pro 2? Розповідають спеціалісти інтернет-магазину Stylus.ua.

Порівняння AirPods 3 та AirPods 2: дизайн та розміри

Аірподс третього покоління, що вийшли в 2021 році, помітно відрізняються від другого. Незважаючи на той же білий пластиковий корпус, вони виконані в стилі AirPods Pro. У третьому поколінні ніжка навушника стала меншою на 30%, якщо порівнювати з AirPods 2, а самі вкладиші витяглися. Сітку на мікрофонах розмістили врівень з поверхнею, у той час як в Аірподс 2 вона трохи потопає.

Розібратися, з якою гарнітурою вам буде зручніше, допоможе ще й порівняння розмірів AirPods 2 та AirPods 3:

  • AirPods 2: 40,5 x16, 6x18 мм, вага — 4 г, кейс — 38,2 грама.

  • AirPods 3: 30,79x18,26x19,2 мм, вага — 4,28 г, кейс — 37,91 грам.

Різниця буде відчутна, тільки якщо ви цілеспрямовано зважуєте навушники на терезах, у звичайному житті ні. Обидві моделі компактні та легко поміщаються в кишеню. У кейсі AirPods 3 є одна помітна відмінність від другого покоління — це підтримка бездротової зарядки MagSafe. Тобто чохол можна заряджати не лише від мережі, а й бездротовим способом.

В AirPods 3 передбачено захист від поту та води IPX4, в AirPods 2 захисту немає.

Начинка

Обидві гарнітури працюють на тому самому чіпі — Н1. Він досить швидкий, оперативно обробляє інформацію та з'єднує із джерелом звучання. Нагадаємо, вперше цей чіп з'явився якраз у AirPods другого покоління. Начинка така сама, як і в AirPods 2, але це не означає, що вона застаріла. Чіп Н1 актуальний, його потужності більш ніж достатнього для сучасної гарнітури Apple.

У моделі другого покоління такий набір датчиків:

  • Подвійні оптичні датчики.

  • Акселерометр для розпізнавання руху.

  • Датчик розпізнавання голосової активності.

Вони використовуються для перемикання треків, налаштування рівня гучності, активації Siri. AirPods 3 прибрали подвійний оптичний датчик, але встановили датчик контакту зі шкірою і датчик натискання для керування жестами. Завдяки останньому AirPods активують Siri тривалим натисканням ніжки навушників. Деякі жести підтримують і AirPods 2, наприклад:

  • Одинарне натискання — пауза або відповідь на дзвінок.

  • Подвійний тап — наступний трек.

  • Потрійний тап — попередній трек.

Автономність

У порівнянні з AirPods 2, автономність у третьому поколінні трохи зросла — слухати музику можна до 6 годин без підзарядки або до 5 годин із функцією просторового аудіо. AirPods 2 працюють до 5 годин без заряджання, просторового режиму в них немає.

Просторове аудіо — фішка AirPods 3

Функція просторового аудіо створює ефект об'ємного звуку в навушниках. Просторовий звук з динамічним відстеженням створює навколо тривимірне звучання, завдяки чому звичайні треки та підкасти звучать ще краще, ніж ви очікували.

Які навушники купити: AirPods 2 чи AirPods 3?

Гарнітура другого покоління сподобається тим, хто не женеться за інноваціями і кого влаштовує просто якісний звук. До того ж вони дешевші. AirPods 3 пропонують трохи більше функцій і якісніший звук, але коштують дорожче. AirPods 2 та AirPods 3 сьогодні відмінний варіант для купівлі, але якщо вам хочеться максимум інновацій та нових функцій, то пропонуємо дочекатися виходу AirPods 2 Pro. Новинку мають презентувати вже цього року.


 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma