Enigma Enigma

Військове братерство Нескорених

2019-10-23 09:57:49 eye-2 2736   — comment 0

Суд у справі Дмитра Балабухи: засідання знову перенесли

Власне, на 22 жовтня було призначено засідання у двох наших підопічних, тому вже зранку ми чергували під стінами Верховного суду. Втім, перше засідання скасували буквально перед самим початком - не з’явився прокурор.

Друге все ж таки відбулося, проте протривало воно недовго. Прокурор, призначений наказом Генпрокуратури, попросив відкласти засідання, оскільки він проходить військово-лікарську комісію.

Адвокати виступили проти такого клопотання - згідно документу, прокурор на цей період є звільненим, а значить, не має статусу працівника військової прокуратури в принципі. Уцілому ж його участь як вищестоящого прокурора є факультативною, тому відкладати засідання не має сенсу. Крім того, прокурор так і не підтвердив своїх повноважень, як того вимагали адвокати раніше.

Сторона захисту зійшлася на тім, що прокурор просто зловживає своїм статусом, оскільки у справі уже задіяний належний прокурор. На що той відповів, що прокуратура наразі перебуває в процесі реформ, а другий обвинувач лише тимчасово не виконує свої обов’язки, тому без нього розглядати справу не годиться.

Суд вирішив дочекатися прокурора і переніс засідання - про дату буде повідомлено пізніше. Отже, процес по Дмитру Балабусі затягується.

Зазначимо, протягом жовтня ще у кількох наших підопічних було призначено судові засідання, проте жодне не відбулося - з різних причин (якщо їх, звісно, взагалі озвучували). Дехто з хлопців також скаржився, що їх процеси відбуваються із неприпустимими процесуальними порушеннями.

Військові все питають нас щодо амністії, сподіваються на помилування, а хтось бореться за пом’якшення режиму утримання. Але останні тенденції геть не налаштовують на позитивний лад.

Втім, це означає, що їм зараз ще дужче потрібна підтримка.

Не забувайте про наших захисників.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma