Enigma Enigma

Интересности

2021-09-13 14:14:35 eye-2 3972   — comment 0

Терасна дошка - переваги та недоліки такого покриття

Матеріали, які експлуатуються в умовах відкритого простору, мають відповідати підвищеним вимогам. Тому вирішуючи питання, яке покриття вибрати для тераси, слід звертати увагу, перш за все, на практичні матеріали. Терасна дошка є для цього оптимальним варіантом, оскільки є стійкою до впливу зовнішніх факторів і здатна надати індивідуальної неповторності улюбленому місцю відпочинку.

Терасна дошка охоплює групу матеріалів, виготовлених або з деревини, або з її використанням. Але як і покриття з натурального дерева, так із деревинно-полімерного композиту мають наступні переваги:

  1. Стійкість до атмосферних осадів, сонячного випромінювання.
  2. Морозо та вологостійкість. Не варто турбуватися що данне покриття почне вздуватися та псуватися під тиском вологи.
  3. Матеріал здатен витримати значні навантаження.
  4. Простота у монтажі та невибагливість у догляді.
  5. Великий вибір серед різноманіття кольорів та фактур, що дає змогу знайти найбільш вдале для будь-яких умов рішення.
  6. Зносостійкість та збереження презентабельного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу експлуатації.
  7. Має антиковзні властивості, що роблять таке покриття безпечним.
  8. Надійність та довговічність.

Які аспекти вважаються недоліками такого покриття?

З огляду на те, що терасна дошка з натуральної деревини схильна до плісняви та гниття, таке покриття вимагає періодичної обробки спеціальними гідрофобними речовинами та антисептиками. А використання недостатньо просушеного матеріалу може призвести до деформації.

В порівнянні з масивом, терасна дошка з ДПК майже немає недоліків. В ній не з’являються комахи і не утворюється пліснява. Але покриття складніше до монтажу і менш витривале до ультрафіолету.

Сфери використання терасної дошки

Завдяки своїм характеристикам матеріал широко використовується не тільки для підлоги тераси, балкону, лоджії, альтанки, веранди, коло басейну, а й для обшивки фасадів котеджів, сходів. Екологічність, довговічність та стійкість до різноманітних пошкоджень постійно розширює сферу, де використовують терасну дошку з практичної точки зору для надання привабливого та охайного вигляду. Покриття частіше з’являється в садово-паркових зонах (на стежках, місцях відпочинку), у якості матеріалу для підлоги в спа-центрах та дитячих майданчиках, на вуличних сценах, для гідропарків та човнових станцій.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma