Enigma Enigma

Військове братерство Нескорених

2019-10-16 10:04:45 eye-2 2734   — comment 0

“Це зрада і насмішка”: військові про розведення сил на Сході

Тиждень назад, згідно так званого плану Штайнмайєра, мало відбутися розведення військ - ЗСУ та бойовики з росіянами мали дзеркально відійти на кілометр від лінії зіткнення. Розведення, як відомо, зірвалося з вини бойовиків, а за гуманітарну й культурну підтримку Золотого уже повним ходом “взялися” активісти й волонтери.

Втім, офіційного “відбою” до відступу ще не було, а тому населення Золотого продовжує жити в страху перед прийдешнім. Тим часом, наші військові активно слідкують за останніми новинами на цю тему і діляться з нами своїми роздумами. Ми були зворушені щирістю їхніх слів, тому не могли не поділитися ними з вами.

“Події, пов’язані з Останнім Блокпостом у Золотому, є відлунням попередніх 5-ти років війни, коли добровольці так само всупереч волі офіційних структур проривалися на нуль, аби власною відвагою та прикладом патріотизму «збивати вольфрам» побратимам із ЗСУ та позіхакам біля телевізорів. Це доводить те, що й теперішня влада, як і попередня, є антиукраїнська!” (боєць ДУК “ПС”).

“Наші хлопці з втратами, метр за метром просуваються, відвойовуючи рідну землю. Відводячи війська, з нас просто насміхаються, зневажають і зраджують. Дякувати є люди, які не дадуть наступити другий раз на тіж самі граблі, які з першого разу одразу бачили картину цілком. Якщо війська відійдуть, ці позиції одразу займуть сепари. В першу чергу, постраждає місцеве населення. Потім - знов втрати під час відвойовування цих територій і втрати більші, адже позиції облаштовані до оборони. Тому однозначно відведення - це зрада, і не важливо, з яких причин, усвідомлено чи з чиєїсь поради.” (боєць 72 ОМБр).

Президент Зеленський якось сказав, що первинні для нього люди, а не території. Так ось, план Штайнмайера ставить під загрозу в першу чергу життя людей. І допустити цього не можна.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma