Enigma Enigma

Egor Alekseev

2019-10-09 11:32:29 eye-2 124   — comment 0

У Києві розпочалась міжнародна виставка озброєння "Зброя та безпека-2019"

У столиці відкрилася найбільша в Україні виставка "Зброя та безпека", яка відбувається вже 16-ий рік поспіль. Свої нові розробки у Києві презентують провідні виробники зброї та військової техніки зі всього світу. У виставці "Зброя та безпека-2019" беруть участь більше півсотні підприємств, зокрема 48 іноземних підприємств із 16 країн (США, Польща, Данія, Фінляндія, Бельгія, Білорусь, Австрія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Італія, Латвія, Хорватія, Ізраїль, Китай, Казахстан). Українську експозицію представляють ДК "Укроборонпром" – 36 підприємств; ГО "Ліга оборонних підприємств України" – 23 підприємства; Державне космічне агентство України – 2 підприємства. Національними павільйонами представлені такі країни, як США (9 компаній), Польща (5 компаній), Туреччина (14 компаній) і Чехія (3 компанії). На виставці демонструють озброєння, військову та спецтехніку, військову авіаційну техніку та наземне обладнання, оснащення солдата, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю. Для цивільних представляють мисливську, спортивну, холодну зброю, екіпірування. Що цікавого на виставці представляють вітчизняні виробники?

Українська компанія "Spaitech" в Києві вперше представляє багатофункціональний безпілотний мультикоптер "Windhover", який, до слова, викликав фурор серед відвідувачів виставки DSEI-2019, яка проходила у вересні в Лондоні.

За даними виробника, мультикоптер можна використовувати, як засіб повітряної розвідки в зоні бойових дій. Безпілотник "Windhover" здатний переміщатися зі швидкістю 10 метрів на секунду та діяти в радіусі до 10 кілометрів протягом 40 хвилин без підзарядки. Мультикоптер стане корисним для силових структур не лише в Україні, а й за кордоном. Ознайомитись з ним можна на стенді ДК "Укрінмаш" 2-А71.

Також на виставці представлений вітчизняний мобільний 3D радіолокатор кругового огляду "Іскра". Цей пристрій був розроблений для визначення та передачі точних цілевказівок підрозділам протиповітряної оборони. Радіолокатор здатний виявляти точне положення ворожих цілей на відстані до 500 км та одночасно може супроводжувати понад 300 об'єктів у повітрі, що летять на всіх висотах. Комплекс може робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд, а велика зона огляду дозволяє виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети.

Виставка "Зброя та безпека-2019" демонструє потужність та потенціал обороноздатності України, а також вітчизняних виробників, що забезпечують наші Збройні Сили сучасним озброєнням. Виставка проходить з 8 по 11 жовтня  Міжнародному виставковому центрі в Києві.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma