Enigma Enigma

Liza Levchenko

2020-01-13 15:01:36 eye-2 404   — comment 1

Україна продовжує розвивати космічні технології

У Житомирі 12 січня відзначили 113-ту річницю від дня народження видатного конструктора Сергія Корольова.

 Однією з найважливіших подій цього дня також стало підписання угоди про створення інноваційно-космічного кластера «Полісся».

Функціонування кластера сприятиме розвитку космічних технологій й іміджу Житомирщини, також популяризації наукових досліджень, які пов'язані з космічною галуззю.

В регіоні сформується позитивний імідж інноваційного, високотехнологічного регіону, який дасть поштовх розвитку перспективних космічних технологій та здійснюватиме підготовку кадрів у космічній сфері.

За словами першого заступника керівника обласної державної адміністрації Володимир Федоренко відомо, що підписання угоди про створення регіонального інноваційно-космічного кластеру – є важливим кроком у розвитку сучасних космічних і геоінформаційних систем та технологій для вирішення інформаційних, продовольчих, економічних та екологічних видів безпеки.

«У листопаді обласна рада підтримала ініціативу музею космонавтики, агроекологічного університету і Державного космічного агентства. Сьогодні ми переходимо до наступного етапу - підписання угоди між першими учасниками. Планується, що їх буде дванадцять: обласна державна адміністрація, обласна рада, міська рада, Державна космічна агенція, Національний центр випробувань космічних засобів, військовий інститут ім. Корольова, агроекологічний університет, «ЕСРАЙ» Україна, центр робототехніки, 8 школа, де є астрономічна обсерваторія, й Андрушівська астрономічна обсерваторія», - розповідає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

«Що стосується кластера, який разом з агроуніверситетом та обласною адміністрацією буде підписано, він дає великий поштовх студентам, адже наукові роботи будуть проводитись, які дуже потрібні нам, українцям», - додає перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко.

Церемонія підписання угоди про співпрацю відбулася у Gnatyuk Art Center.

«Це не тільки початок, а продовження роботи. Найголовніше - це залучення людей і ресурсів в подальшому розвитку й інновацій не тільки в нашому міста, а й в області», - коментує заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma