Enigma Enigma

vadim galen

2019-10-07 21:36:34 eye-2 2819   — comment 3

ВАЗелінові вівці.

 

Після масових протестів, які були викликані неприхованою капітуляцією з боку маріонеток олігархів, мабудь адепти вічно зеленого наркомана трошки занервували і почали скиглити. Про те, що накидуючись на ЗЕбіла та його (насправді Бєніну) гнилу команду, патріоти України забули про Путіна і змітаючи ЗЕко манду, ми можемо втратити Україну (нібито капітуляція перед Московією, це не втрата України, а велика "перемога").

  Ми то не забули про )(уйла, ЗЕбіли про нього давно забули, ще з часів верещання "враг не в Кремле, а в Киеве". Капітулюють тут втихаря, мабудь )(уйло їх вже не лякає. А згадують ЗЕбіли про нього, як ворога, виключно коли в українців уривається терпець, від всього цього ЗЕбільного бл&дства, і ЗЕбіли відчувають сракою, що зараз їх почнуть мудохати і можливо навіть ногами. Ось тоді вони різко згадують, що вони "укрАинцы" і що )(уйло "наш общий враг".       

  Автоматично спрацьовує інстинкт самозбереження і підсвідомо починається пробивання "на сльозу", типу "ребята не бейте, я же свой". Коли переляк пройде, ця чмирота знову почне квакати про "усталость от войны" і що з )(уйлом "можна договорится, где-то по середине". ЗЕбіли безхребетні, сцикливі створіння, не дуже охочі думати, та великі любителі "халяви", навіть якщо ця омріяна та ілюзорна "халява" від окупантів. Коротше кажучі, ЗЕбіли плоть від плоті свого півтора метрового, вічно обдовбаного блазня олігархів.

  Тому їх постійно потрібно приводити до тями, та хоч переляком нагадувати, що в Україні йде війна і ніхто не дасть "по-приколу" просрати країну ворогу і що не всі українці, ВАЗелінові вівці.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma