Enigma Enigma

Військове братерство Нескорених

2019-10-29 11:23:54 eye-2 2709   — comment 0

У полоні бойовиків: двоє військових отримали "вироки"

Новини з “того боку” лінії розмежування зазвичай викликають у нас зневажливе пирхання: бойовики знов вчинили щось дике, вчергове показали себе невігласами. Але час іде, а “молоді республіки” функціонують і навіть по-своєму розвиваються. Вони досі їздять по українські пенсії, але вже мають своє “законодавство” і повним ходом налагоджують торгові зв’язки (і з жителями підконтрольної території теж). А ще - продовжують брати в полон і “виносити вироки” українцям, як цивільним, так і військовим.

Так, нещодавно термін ув’язнення отримав танкіст Богдан Пантюшенко, позивний “Броня”, який потрапив у полон 4 роки тому під час виконання операції в районі Донецького аеропорту. Богдан був у списках на обмін, але натомість “суд днр” відправив чоловіка за грати на 18 років.

Боєць 30-ї бригади Володимир Воскобойник отримав 30 років ув'язнення. Список обвинувачень у нього солідний: "проходження навчання з метою здійснення терористичної діяльності”, “насильницьке захоплення влади", "диверсія", "незаконний перетин державного кордону", "незаконне придбання та зберігання зброї".

Звісно ж, це лише пара справ, які виплили в український інформаційний простір. Навіть уявити важко, в якому стані зараз ці чоловіки - перспектива повної безвиході на подальші кілька десятків років може підкосити навіть найсильніших.

Нещодавно у соцмережах з’явилася інформація про те, що український військовий, який перебував у полоні бойовиків і якого було внесено до списку на обмін, наклав на себе руки. На жаль, ця інформація підтвердилася.

Ми співчуваємо бійцям та їх родинам.

Підтримуйте українських військових - більшість із нас не знає такого зла саме завдяки їм.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma