Enigma Enigma

DEM SOKYRA

2020-06-13 14:27:54 eye-2 6270   — comment 1

Все правління Приватбанку отримало повістки в прокуратуру в рамках справи про відмову віддавати Суркісу / Медведчуку / Коломойському 250 мільйонів наших доларів.

Пливли-пливли, а на березі всрались. Як я й казав.

Повістки виписані з порушенням і заднім числом. А тим людям, які не прогнулися під олігархів, загрожує від трьох до десяти років ув'язнення.

Кримінальна справа проти менеджменту Привату «заслуга» тільки і виключно міністра юстиції Дениса Малюськи. Тільки і виключно тому, що справу і заяви в прокуратуру передала його підлегла за прямої підтримки та покровительства Дениса Малюськи.

Виконавиця Малюськи діє у змові з прокуратурою і Суркісами, що явно видно з плутанини з датами повісток. Повістки членам правління Приватбанку, які відмовилися віддавати 250 мільйонів доларів Суркісам, виписані нібито 27 травня і на 5 червня. Але вручили їх 10 і 11 червня. Це порушення, причому порушення явно безглузде — хіба не пофіг від якого числа кліпати ліві повістки? П'яте, десяте, в чому проблема взагалі?

Чому такий бардак?

Тому що транш МВФ планувався спочатку 5 червня, відразу після засідання і розраховували, щоб рішення отримати від МВФ, а потім уже всіх закривати.

Однак засідання перенесли з 5 на 9 червня, тому, і видачу повісток, і подальші дії по виконавчій справі Мін'юсту трохи пригальмували. 10-11 прийшов транш від МВФ.

І лише переконавшись у тому, що бабки від МВФ отримані, Малюсьці і прокуратурі дали відмашку діяти. Але прокурори — тупі ледачі сраки і не стали нічого переписувати, а чо — завжди ж прокатувало. І 11 червня менеджмент Приватбанку отримав прострочені повістки.

Перед нами спланована і синхронізована спецоперація організованої групи осіб, серед яких і міністр юстиції Малюська разом зі своїми виконавцями.

Сердечно дякую всім друзям Дениса, які сиділи, запхавши язика в задницю. Дядько Бєня і дядько Медведчук дуже вам вдячні.

Чи ви мовчите, бо підете в політику на відкат від Суркісів і Медведчука, який отримає Денис?

Anton Shvets, співзасновник «Демократичної Сокири»

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma