Enigma Enigma

Військове братерство Нескорених

2019-09-09 10:32:43 eye-2 2711   — comment 0

35 на волі - понад 330 в полоні: з кремлівських застінків повернулися не всі

З 7 вересня вся країна говорить лише про одне - українські політв’язні повернулися додому. В аеропорту борт зустрічали рідні, друзі й побратими, а на Майдані зібралися сотні небайдужих, радо вітаючи земляків на Батьківщині.

Власне, в рамках обміну повернулося 35 осіб: 24 моряка і 11 цивільних - Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клих, Микола Карп’юк, Олексій Сизонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов. Вони уже зробили свої перші заяви, а зараз відпочивають з родинами і визначаються, чим займатимуться у вільному житті.

Втім, і на тимчасово окупованій території, і у московських в’язницях лишаються сотні громадян України. Так, за офіційними даними СБУ, лише в полоні так званих “лднр” наразі перебувають 227 українців, серед яких - багато військових. 

Ми вважаємо за необхідне на цьому наголосити, адже зі своєї сторони Україна передала кремлю бойовиків, російських офіцерів та українців-зрадників, які мали доступ до внутрішньої документації і предавали секретні дані ворогу. Тим часом наших бійців (та і цивільних теж) терористи піддають нелюдським тортурам, про що йдеться у звітах СБУ.

Крім того, за даними Уповноваженого з прав людини, у рф та тимчасово окупованому Криму в ув’язненні перебуває понад 110 українців, серед яких - чимало патріотів, які не побоялися висловити спротив російській агресії у 2014 році.

Повернення українців з московських тюремних застінків - безумовно позитивна новина. Проте понад 330 наших земляків досі перебуває в полоні бойовиків та кремлівському ув’язненні. Вони не такі медійно розкручені, як Сенцов, але так само потребують нашої з вами підтримки. Пишіть їм листи, шліть передачі, підтримуйте родичів - тільки в єднанні ми сильні.

Фото Анатолія Степанова

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma