Enigma Enigma

Интересности

2023-11-01 15:09:07 eye-2 3967   — comment 0

Доступне кредитування 5-7-9: хто може скористатися

Час від часу у підприємців з’являється потреба в отриманні додаткових коштів для розвитку чи інших потреб. Наразі для українських бізнесменів доступна особлива програма пільгового кредитування 5 7 9. Вона передбачає отримання власником компанії певної суми грошей під знижений відсоток річних.

За умовами позики підприємець отримує часткову компенсацію фінансового навантаження, пов’язаного за щомісячними платежами, від держави за умови надання нових робочих місць. Чим більше людей працевлаштовує бізнесмен, тим менше грошей йому доведеться платити за кредитом. Пропозиція стимулює бізнес розвиватися й покращувати економічну ситуацію в країні.

Ця пропозиція почала діяти в Україні на початку 2020 року. Першочергово її розробляли для того, щоб надавати кошти тільки на інвестування бізнесу – тобто, коли його власник хоче розширити сферу діяльності, придбати нове обладнання або засоби. Проте через світову пандемію та погіршення економічної ситуації цільове призначення програми розширили.

Важливою перевагою доступного кредитування вважається зменшена відсоткова ставка для підприємств із річним прибутком до 10 мільйонів євро. Вони мають можливість отримати позику всього під 5 або 7% річних. За умови створення нових робочих місць є можливість ще знизити ставку, щоб платити менше, тим самим знижуючи показники безробіття в країні. Працівники Банку Львів створюють зручні графіки погашення для кожного клієнта.

Програма доступного кредитування реалізується за підтримки Уряду та Президента України й дає можливість отримати Грант від Німеччини. Скористатися пропозицією можна до 24 січня 2025 року, кредит надається для чинного бізнесу на термін до 120 місяців, тобто, максимум 10 років. Максимальна сума, яку можна отримати за програмою, складає 60 мільйонів гривень.

Кому доступна програма пільгового кредитування

5-7-9 – це знижені відсоткові ставки, за якими надаються кредити з частковою компенсацією від держави. Умови надання можуть відрізнятися, в залежності від мети – отримати позику можуть підприємці:

  • яким потрібно придбати нове обладнання, транспортні засоби або модернізувати їх для подальшого використання;
  • бажаючі придбати нежитлову нерухомість для ведення господарської діяльності;
  • які запланували будівництво робочих приміщень, окрім офісних, а також їх реконструкцію або капітальний ремонт;
  • яким необхідне фінансування оборотного капіталу (тоді термін кредитування – не 10, а 3 роки).

Отримати кредит можуть також ФОПи з метою інвестування або поповнення оборотних коштів, для них діє підвищений відсоток за програмою – 15%. Максимальна сума, в такому випадку, складає 3 мільйони гривень.

"Джерело: Сайт www.banklviv.com"

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma