Enigma Enigma

Військове братерство Нескорених

2019-12-24 17:02:20 eye-2 2831   — comment 0

Обмін "всіх на всіх": а як щодо українців у полоні ордло?

З початку грудня Україна чекає на повернення полонених - було домовлено про обмін “всіх на всіх”. Звісно, поняття “всі” - досить умовне: якщо точніше, йшлося про долі понад 70 українців. Втім, кремль вимагає чергових уточнень у списках, тому надія на повернення хоча би кількох десятків українців додому уже ледь жевріє.

Але полонені є не лише на московській території. СБУ офіційно підтвердила кількість тих, хто перебуває в полоні бойовиків на Донбасі, - станом на 16 грудня поточного року це 250 осіб.

На кожного із цих людей чекають вдома родина й друзі. Але поки що сім’ї полонених можуть лише чекати на нечасті дзвінки від своїх рідних та дивитися новини московських ЗМІ, які знімають сюжети про українців у полоні.

Так, нещодавно у мережі з’явився матеріал від “Вестей недели”, де коментар дають українські “карателі” - Богдан Пантюшенко, Сергій Глондар і Олександр Коріньков. Чоловіки показали, у яких умовах живуть, і розповіли, як мріють про свободу.

Усі троє є в списках на обмін. Але іноді це нічого не значить - Пантюшенка мали обміняти ще у вересні, проте зі списків його прізвище з невідомих причин зникло.

Втім, ми завжди сподіваємося на краще. І бажаємо хлопцям якнайшвидше повернутися додому.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma